MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 11312464
nr 1131 2464
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj, Carl Malmsten (1888-1972), Farmor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 september 2017
kl 19:55:13
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr